Kulaklı Zincirler

Kulaklı Zincirler

Kulaklı zincirler sektörde en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan türlerden birisidir. Peki bu zincirleri alırken nelere dikkat etmeli? Güvenilir zincir firması nasıl seçilir? Kulaklı zincir nedir? Bütün ayrıntıları yazıda paylaştık. Ayrıca bizlerle iletişime geçerek dilediğiniz konuda soru sorabilirsiniz.

Kulaklı Zincir Nedir?

Genellikle bant sistemlerinde tercih edilen kulaklı zincirler birçok sektörde önemli rol oynar. Ancak özellikle üretim sektöründe ciddi talep alır ve bu zincir üretimlerinin çoğu bu tarz firmalara ve alanlara gönderilir. Bant sistemleri bu tarz zincirlere ihtiyaç duyar.

Kulaklı Zincir Nereden Alınır?

OSTİM ZİNCİR, Transmisyon zincirleri, Standart zincirler A serisi (DIN8188), B Serisi (DIN8187) kısa ve uzun adımlı normlu zincirler için tek delikli, çift delikli, dik form, bükümlü form ve düz form olarak çeşitli özel kulaklar üretmektedir. Tasarımda sınırı bulunmayan bu kulakları istenilen aralıklarda tek taraftan ve çift taraftan montajlarını yapıp sevk eder.

Son derece kaliteli ve garantili ürünlerimizi ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlarda kullanabilirsiniz. Fabrikanızda, üretim sahalarınızda, taşıma sistemlerinde ve daha birçok alanda kulaklı zincir kullanmak ve fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

OSTİM ZİNCİR Kulaklı Zincirler

OSTİM ZİNCİR, Kısa uzun taşkın makaralı ve konveyör zincirlerinde tasarlanmış konveyörler için üretmiş olduğu kulaklarla müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretir. Bu zincirler karbon çelik, çinko-krom kaplama ve paslanmaz çelik olarak üretilirler.

Bu zincir sistemine sahip olmak isteyen kişiler öncelikle kaliteye odaklanmalıdır. Bant sistemleri oldukça maliyetli ve ilgi isteyen sistemler olduklarından, kullanılan zincirlerinde aynı oradan kalite odaklı olması gerekir.

Eskiyen, değişim gerektiren veya yeni kurulan sistemlerde Ostim Zincir firmasının imalatını yaptığı Kulaklı Zincirleri tercih edebilirsiniz. Tek delikli, çift delikli, dik ve büküm form gibi farklı türleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini görmek ve yakından incelemek için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kulaklı Zincir Çeşitleri

  • Paslanmaz Kulaklı Zincirler
  • Özel kulaklı zincirler
  • Kare Kulaklı Konveyör Zincirler
  • Düz Kulaklı Konveyör Zincirler
  • Tek Delikli Kulaklı Zincirler
  • Tek Delikli Kulaklı Zincirler (Dik)
  • Çift Delikli Kulaklı Zincirler
  • Çift Delikli Kulaklı Zincirler (Dik)

Kulaklı Zincir Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kulaklı zincirler genellikle bantlı sistemlerde ve üretim alanlarında tercih edilir. Ancak kullanım alanı çok daha geniştir ve birçok sektörde önemli rol oynayan zincir türü arasındadır.

Kulaklı Zincir Nereden Alınır?

Kulaklı zincir alırken ürünlerin kalite odaklı olmasına çok dikkat edilmelidir. Ostim Zincir firması bu alanda garantili ve üst kalitede hizmet sunan nadir firmalardan birisidir.