Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

OSTİM ZİNCİR olarak 10 yılı aşan iş hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize, Standart Zincir , Transmisyon Zinciri , Kulaklı Zincirler ,Özel İmalat Zincirler, Konveyör Zincirleri ,Taşıyıcı zincirler ,Makaralı Zincir, Pim Delikli Zincir, Paslanmaz Zincir, Motosiklet Zincir, Biçerdöver Mısır Tabla Zincirler, Zirai Zincirler Api Zincirler, Sessiz Zincirler, Dıştan Makaralı Zincirler, Mafsallı Zincirler, Taşkın Makaralı Zincirler, Greyder Tandem Zinciri , Pim Çıkıntılı Zincirler, Pim Makaralı Zincirler ,Yürüyen Merdiven Zincirleri , Fleyer-Yaprak (Forklift-Asansör-Lift) Zincirleri, Fördeyer Zincirler, Köprülü Zincirler, Tarım Zincirleri, Makaralı Zincirler ,Mahmuzlu, Taşıyıcılı Kauçuklu Özel Zincirler, Tırtıklı Baklalı Zincirler, Dişli Zincirler ve Standart ve Özel İmalat Zincir Kızakları vb. ürünlerin imalat tedarik ve satışını gibi bir çok konuda sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Ayrıca Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerimize Zincir Dişli, Kayış, Kasnak, Triger Dişli, Kaplin, Kremayer Dişli, Konik Kilit, Modüler Bant, Paslanmaz Bant, Asetal Bant ,Konveyör Bant ,Düz ve Dönüşlü Bant Yatakları , Konveyör Yataklama, Bant Yatakları ve Ekipmanları, Sürtünme Aşınma Profilleri , Rulman, Yataklı Rulman, Rulman Yatağı ,Vidalı Mil, Lineer Ray ve Arabalar, Sızdırmazlık malzemeleri , ürün çeşitlerini uygun fiyat avantajlarıyla sunarak portföyünü devamlı geliştirmiş ve siz değerli müşterilerimize eksiksiz hizmet verebilmek için Ostim organize sanayi bölgesinde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Zincir konusunda sizlere kaliteli hizmetler sağlamayı amaç edinen Ostim Zincir, Kulaklı Zincir imalat ve satış Özel makine zincirleri imalatı, Her çeşit paslanmaz makine zinciri ve imalatı ile Avrupa marka zincir tedarik ve satış Zincir imalatı konusunda, Zincir tasarımından imalatına kadarki tüm zincir imalat süreçlerinde uluslararası standartlarda (DIN, ISO, SEA) üretim yapılmasına dikkat etmektedir. Zincir imalatı için zincir numunesi veya zincir teknik resmi ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli amacımızdır ve zincir imalatçıları içinde iyi bir zincir imalatçısı firma olarak iyi bir noktada kalma gayreti içindeyiz.

Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan OSTİM ZİNCİR gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermek için çalışmaktadır ve çalışacaktır.
Müşteri ile diyalogda mesai saati gözetmeden bütün müşterilerimize kendi işimiz mantığı çerçevesinde hizmet etmekteyiz. Birlikte çalıştığımız bütün müşterilerimize, bizi tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda teknolojik yenilik ve gelişmeleri sürekli takip ederek, işimize olan katkısını artırarak müşterilerimize bu gelişmeleri aktarmak

Vizyonumuz;

Yurtiçinde katma değerli çözümler oluşturup, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olmak.

Firmamızın faaliyet alanları ve hitap ettiği sektörler;

• Ağaç işleme makinaları,
• Takım tezgahları,
• Isıtma sanayi,
• Soğutma sanayi,
• Enjeksiyon makinaları,
• Paketleme makinaları,
• Kaynak makinaları,
• Tekstil makinaları,
• Dolum makinaları,
• Cam makinaları,
• Jeneratör sistemleri,
• Ambalaj ve paketleme makinaları,
• Gıda makinaları,
• Gemi ve tersaneler,

Firmamız çalışmalarını, demir çelik, çimento, makine, konveyör, motor, tekstil, gıda, ağaç sanayi, otomotiv, matbaacılık ve çeşitli üretim sektörlerinde sürdürmektedir